Sobota 20.04.2024

• W KOŃCU WAKACJE!!! - Obrazek 1

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania. Życzymy wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi, nawiązania nowych wartościowych przyjaźni.

• W czwartek 10 maja 2018r. w godzinach 15:20 - 17:00 odbędą się indywidualne spotkania rodziców z nauczycielami. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

• Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
    o sposobie organizacji i przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego
    w roku szkolnym 2017/2018

UCZEŃ PRZED EGZAMINEM GIMNAZJALNYM