Nawigacja

 • Uwaga uczniowie !

  Wszystkich uczestników wymiany polsko - niemieckiej proszę o zgłoszenie się do szkoły w celu podpisania list rozliczających wymianę ( oczywiście przy okazji pobytu w Siemiatyczach )

        Od nowego roku szkolnego 2014 / 2015 w naszej szkole można będzie chodzić tak jak dotychczas w kapciach, lub jeśli ktoś zechce również w butach sportowych. Warunkiem chodzenia w takich butach będzie jasna, nie rysująca podłogi podeszwa, oraz specjalne oznaczenie butów za pomocą odpowiedniego koloru sznurowadeł. W butach wyjściowych kolor sznurowadeł ustalony tylko do szkoły, nie będzie mógł być stosowany.

         W porozumieniu z SU zostały wybrane sznurowadła koloru ,, Neon zielony". Jeśli to będą buty sportowe, można je będzie używać na sali sportowej, niemniej wskazana jest zmiana obuwia na używane tylko na wf, ze względów czysto sanitarno higenicznych.

         Proszę zatem przemyśleć w jakich butach zechcecie chodzić po szkole i biorąc pod uwagę te uwarunkowania, podczas wakacji zaopatrzeć się w odpowienie buty.

                                                dyrektor

 • Adres strony internetowej dziennika elektronicznego Gimnazjum Gminnnego w Siemiatyczach

  https://mobireg.pl/g-sie

 • Ankieta dla absolwentów

  Drodzy_Absolwenci.docx

 • Informacja o korzystaniu z biletów miesięcznych przez uczniów Gimnazjum Gminnego

   Od 1 grudnia 2011 roku w uzgodnieniu z PKS Siemiatycze zostają wprowadzone zmiany w zakresie korzystania z biletów miesięcznych:

  1. Uczniowie, którzy dojeżdżają do szkoły autobusami PKS i odjeżdżają z niej po lekcjach ( z placu szkolnego ), nie muszą odbierać z sekretariatu szkolnego biletów miesięcznych. Do przejazdu wystarczy aktualna legitymacja szkolna. Muszą jednak podpisać odbiór biletu i zdeponować go w sekretariacie.

  2. Uczniowie, którzy zostają po lekcjach i odjeżdżają do domu z innych przystanków ( np. z dworca PKS ) muszą pobrać i mieć przy sobie bilet miesięczny, gdyż sama legitymacja jest niewystarczająca, aby skorzystać z przejazdu na zasadzie biletu miesięcznego. 

       dyrektor - Kazimierz Gietek

 • Uwaga !

  Od dnia 1 maja 2011 roku nastąpiła zmiana nr telefonu w Domu Noclegowym na nr.

   85 656 15 13 

  Godziny pracy Recepcji:

  6.00 - 8.00    oraz    16.00 - 22.00

  Za zmianę i niedogodności serdecznie przepraszamy !

 •  

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach
  Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach
  ul. Kościuszki 88
  17-300 Siemiatycze
 • 85-656-15-52 Sekretariat
  85-656-15-13 Dom Noclegowy

  Adres strony internetowej dziennika elektronicznego
  https://mobireg.pl/g-sie

Galeria zdjęć