Nawigacja

 • FERIE ZIMOWE 25.01.2016 - 7.02.2016

     Życzymy wszystkim miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć.

  Od drugiego semestru obowiązuje nowy plan lekcji, który dostępny jest w zakładce "Plan lekcji".

   

   

 • KONKURS FOTOGRAFICZNY

  Nauczyciele matematyki z Zespółu Szkół w Siemiatyczach ogłaszają konkurs fotograficzny dla uczniów klas III gimnazjum pt. "Matematyka jest wszędzie". Osoby zainteresowane konkursem zapraszamy do zapoznania się z jego regulaminem na stronie Zespołu Szkół.

 • VIII TURNIEJ "TRZYMAJ FORMĘ" !!!

       28 listopada 2015 roku w Gimnazjum Gminnym odbędzie się już VIII Turniej "Trzymaj formę". Turniej ma charakter rekreacyjno - sportowy i skierowany jest do uczniów, absolwentów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Głównym celem turnieju jest promocja zdrowia i integracja wszystkich uczestników. W trakcie turnieju będzie okazja aby powspominać minione lata absolwentów naszej szkoły, a także dowiedzieć się o ich losach.

      W ramach turnieju planowane są rozgrywki futsalu dziewcząt i chłopców, a także pokazowy mecz w siatkówce z udziałem wszystkich uczestników. Przwidziane są nagrody za miejsca I-III (puchary), nagrody indywidalne, a także poczęstunek dla wszystkich biorących udział w turnieju.

     Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00.

 • ZEBRANIE RODZICÓW!!!

  W czwartek 19 listopada 2015r. odbywać się będą indywidualne spotkania rodziców z wychowawcami (o ustalonych wcześniej godzinach). W godzinach 15:00 - 16:30 będzie można również indywidualnie porozmawiać z innymi nauczycielami

 • INFORMACJA

  W czwartek 12 listopada 2015r. na piątej godzinie lekcyjnie odbędzie się akademia z okazji Święta Niepodległości. Tego dnia wszystkich obowiązuje strój galowy.

 • PROJEKTY EDUKACYJNE

  Propozycje tematów projektów edukacyjnych:

  Tematy_projektow_gimnazjalnych_w_roku_szkolnym_2015.doc

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach
  Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach
  ul. Kościuszki 88
  17-300 Siemiatycze
 • 85 - 656 15 52 Sekretariat


Galeria zdjęć